TAŞIT TANIMA SİSTEMİ

KOBİ YAKIT AVANTAJLARITTS

Tamamen müşterisinin konforunu düşünen Taşıt Tanıma Sisteminin avantajları, akaryakıt alma deneyimlerinizde yeni bir dönem açacak!
Sizi ve sevdiklerinizi COVİD-19 Pandemi sürecinde, Taşıt Tanıma Sisteminin avantajları ile koruyoruz. Araçtan inmeden, “SIFIR TEMAS” ile hijyenik bir şekilde akaryakıt alınızı gerçekleştirebilirsiniz.
İstasyonda ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Nakit, kredi kartı, banka kartı veya herhangi bir ödeme yöntemine ihtiyacınız olmadan ve anlaşmalı istasyonlardan ödeme yapmadan akaryakıt alabilirsiniz.
Aracınız için en doğru yakıtı sistemde kaydeden Taşıt Tanıma Sistemi, siz aracınızda beklerken tüm işlemleri halleder.
Vaktiniz boşa harcanmaz. Taşıt Tanıma Sistemi ile akaryakıt alımları oldukça hızlı ilerler. Aracınızdan inmeden ve market sırası beklemeden akaryakıt almak size zaman kazandırır..
Güvenlidir. Kişisel bilgileriniz güvenli bir ortamda tutulur. Chipli anahtarlık üzerinde veya halka tipi ünite de kişisel bilgileriniz bulunmaz.
Taşıt Tanıma Sistemi ünitesi her cihaz için farklı programlanarak monte edilir. Depoda bulunan elektromanyetik halka ile pompada takılı halka etkileştiğinde dolum başlar. Başka bir araca sizin bilgileriniz ile dolum yapılamaz.
Kontrol tamamen sizin elinizde olur. Şirket araçlarının hangi gün, nerede, ne zaman ve ne kadar akaryakıt aldıklarını size özel olarak hazırlanmış panelden görebilirsiniz. Panele kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak dolum bilgileri ile ilgili raporlar düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz şirket araçlarınız için limitlendirme yapabilirsiniz.
Özel Taşıt Tanıma Sistemi müşteri destek hattı ile desteklenirsiniz. Her türlü görüş, öneri, sorun ve sorularınızı iletmeniz için Kobi Yakıt her zaman bir telefon kadar yakın olur.
Ödemelerinizi tek bir noktadan belirtilen günlerde yaparsınız. Böylelikle her bir şirket aracınız için ayrı ayrı uğraşmanıza gerek kalmaz.
Sisteme kaydolmak için araç sınırı yoktur. Ne kadar şirket aracınız varsa hepsini Taşıt Tanıma Sistemine kaydettirebilirsiniz.
Avantajları saymakla bitmeyen Taşıt Tanıma Sisteminde tüketiminize uygun en iyi tekliflere Kobi yakıt ile anında ulaşın.

Hem Zamandan Hem Yakıttan Tasarruf Edin! Kobilere Özel Akaryakıt Sistemi

Avantajları saymakla bitmeyen Taşıt Tanıma Sisteminde tüketiminize uygun en iyi tekliflere Kobi yakıt ile anında ulaşın.

Konuşmayı Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Kobi Yakıt
Merhaba,
Çalışma saatlerimiz
hafta içi 09:00 / 18:00
Cmt: 09:00 / 14:00’dur.
Mesai saatleri içinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.