TAŞIT TANIMA SİSTEMİKOBİ YAKIT BAŞVURU FORMUOSS

Şirketinizin akaryakıt tüketimlerine özel teklifler ile Taşıt Tanıma Sisteminin onlarca avantajlı uygulamasından yararlanmak için hemen Kobi Yakıta başvuru yapın.
Yapmanız gereken tek şey
0 542 567 56 24 numaralı hattan veya kobiyakit.com adresimizde yer alan form ile tarafımıza ulaşmak. Destek ekibimiz sizlere tüketiminize özel tekliflere ilgili dağıtım şirketleri aracılığı ulaşarak en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Neden mi Kobi Yakıt? Teklif toplama derdini ortadan kaldırır. Dağıtım şirketlerine ulaşmaya çalışarak zaman kaybetmezsiniz ve pratik bir şekilde en uygun tekliflere en kısa sürede ulaşırsınız.

Bir şirkete sahipseniz ve şirket araçlarınız mevcutsa Kobi Yakıt, sizlere her alanda yardımcı olacaktır. Araç filonuz için ihtiyaç duyduğunuz tüm gereksinimlerde çözüm ortağınız olabilmek için ARGE ekibimizin çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. Bu sayede tüm araçların nerde ne zaman ve ne kadar benzin aldığını bilebilirsiniz.

Kobi Yakıt destek hattımız ile tüm sorularınızı 0 542 567 56 24 numaralı hattan bizlere iletebilirsiniz. Sizler için çalışan özel Kobi Yakıt destek hattımız, araç filosuna sahip olan müşterilerimizi özel hissettirmek için var güçleri ile çalışmaktadırlar. İstediğiniz zaman arayıp sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Destek hattımız sorununuzu en kısa sürede çözecektir.

Hemen şu anda başvuru yapın ve akaryakıt alımlarında en uygun teklifleri almanın yeni boyutuyla tanışın. Kobi Yakıt ile yeni nesil akaryakıt teklif toplama dönemine merhaba deyin.

Konuşmayı Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Kobi Yakıt
Merhaba,
Çalışma saatlerimiz
hafta içi 09:00 / 18:00
Cmt: 09:00 / 14:00’dur.
Mesai saatleri içinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.