KOBİ YAKIT BAŞVURU FORMU

Şirketinizin akaryakıt tüketimine özel tekliflere en hızlı şekilde ulaşmak ve Taşıt Tanıma Sisteminin onlarca avantajlı uygulamasından yararlanmak için hemen Kobi Yakıt’a başvuru yapın.

Yapmanız gereken tek şey 0 542 567 56 24 ‘ü arayarak veya kobiyakit.com adresimizde yer alan formu doldurarak tarafımıza ulaşmak. Müşteri temsilcilerimiz tüketiminize özel tekliflere ilgili dağıtım şirketleri aracılığı ulaşarak en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

Neden mi Kobi Yakıt? Teklif toplama derdini ortadan kaldırır. Dağıtım şirketlerine ulaşmaya çalışarak zaman kaybetmezsiniz ve pratik bir şekilde en uygun tekliflere en kısa sürede ulaşırsınız.

Bir şirkete sahipseniz ve şirket araçlarınız mevcutsa Kobi Yakıt, sizlere akaryakıt alımlarınız ile ilgili her konuda yardımcı olacaktır. Araç filonuz için ihtiyaç duyduğunuz tüm gereksinimlerde çözüm ortağınız olabilmek için ARGE ekibimizin çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

Kobi Yakıt destek hattımız ile tüm sorularınızı 0 542 567 56 24 numaralı hattan bizlere iletebilirsiniz. Sizler için çalışan özel Kobi Yakıt destek hattımız, araç filosuna sahip olan müşterilerimizi özel hissettirmek için var güçleri ile çalışmaktadırlar.

Hemen şu anda başvuru yapın ve akaryakıt alımlarında en uygun teklifleri almanın yeni boyutuyla tanışın. Kobi Yakıt ile yeni nesil akaryakıt teklif toplama dönemine merhaba deyin.

Konuşmayı Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Kobi Yakıt
Merhaba,
Çalışma saatlerimiz
Hafta içi 08:30 / 18:30
Cmt: 09:00 / 14:00’dur.
Mesai saatleri içinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.