OTOMASYONLU SATIŞ SİSTEMİKOBİ YAKIT BAŞVURU FORMUOSS

Otomasyonlu Satış Sisteminin onlarca avantajlı uygulamasından yararlanmak için hemen Otomasyonlu Satış Sistemine başvuru yapın. Yapmanız gereken tek şey 0 542 567 56 24 numaralı hattan veya kobiyakit.com adresimizde yer alan form ile tarafımıza ulaşmanız. Destek ekibimiz sizlere Otomasyonlu Satış Sistemi ve bu sitemin avantajları konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Neden mi Otomasyonlu Satış Sistemi? Hızlı bir şekilde ödemeleriniz faturalandırılır. İstasyonda ödeme yaparak zaman kaybetmezsiniz ve pratik bir şekilde akaryakıtınızı alırsınız.

Yakıt alırken aracınızdan inmenize ve istediğiniz akaryakıt türünü veya litresini söylemenize gerek kalmaz. Aracınızda bulunan Otomasyonlu Satış Sistemi logosu sayesinde, istasyon görevlilerimiz sizi tanıyacak ve gerekli işlemi size ayırılan akaryakıt pompalarıyla yerine getirecektir.

    Bir şirkete sahipseniz Otomasyonlu Satış Sistemi, sizlere her alanda yardımcı olacaktır. İstediğiniz kadar şirket aracını Otomasyonlu Satış Sistemimize kaydedebilirsiniz. Bu sayede tüm araçların nerde ne zaman ve ne kadar benzin aldığını bilebilirsiniz. Ayrıca tüm araçlarınız için akaryakıt ödemelerinizi tek bir hamlede ve aynı anda gerçekleştirebilirsiniz. Bu sizi büyük bir uğraştan kurtaracaktır.

    Otomasyonlu Satış Sistemi destek hattımız ile sistemimiz hakkındaki tüm sorularınızı 0 542 567 56 24 numaralı hattan bizlere iletebilirsiniz. Sizler için çalışan özel Otomasyonlu Satış Sistemi destek hattımız, Otomasyonlu Satış Sistemine sahip olan müşterilerimizi özel hissettirmek için var güçleri ile çalışmaktadırlar. İstediğiniz zaman arayıp sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Destek hattımız sorununuzu en kısa sürede çözecektir.

    Otomasyonlu Satış Sistemimiz sayesinde hiçbir yerde vakit kaybetmemiş olacaksınız. Hemen şu anda başvuru yapın ve akaryakıt almanın yeni boyutuyla tanışın. Başvurunuz en kısa sürede onaylanacak ve siz de en kısa sürede bu avantajlı hizmeti kullanmaya başlayabileceksiniz. İstasyona gidip, araçtan inmeden ve market kuyruğu beklemeden saniyeler içinde alım yapmanın konforuna sizi davet ediyoruz.

    Hem günlük hayatınızı kolaylaştıracak hem de şirket sahiplerinin işlerini çok hızlandıracak olan Otomasyonlu Satış Sistemimiz, siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için oluşturulmuştur. Siz de bu sistemimize hemen başvuru yapanlar arasında olarak, ayrıcalıklı bir Otomasyonlu Satış Sistemi müşterisi olabilirsiniz. Size özel indirimlerden yararlanmak için hemen başvuru yapın. Otomasyonlu Satış Sistemi ile yeni nesil akaryakıt alış dönemine merhaba deyin.