Kobiler İçin Yakıt Sistemi

Taşıt Tanıma Sistemi akaryakıt alımlarınızı kontrol altında tutmanızı sağlayarak, “SIFIR TEMAS” ile sizin ve sevdiklerinizin sağlığını koruyor. Taşıt Tanıma Sistemi sayesinde market sırası beklemeden, kalabalık ortamlara girmeden, nakit para veya kredi kartı ile temasınıza gerek kalmadan anlaşmalı istasyonlardan yakıt alabilirsiniz.

Taşıt Tanıma Sistemine dahil olduğunuzda, araçlarınıza plaka bazlı taşıt tanıma üniteleri tanımlanır. Aracın garantisini hiçbir şekilde etkilemeyen montajlı cihazlar, pompa ünitesinde bulunan halka ile etkileşir ve dolum başlar. Başka bir araca doluma imkân vermeyen bu sistem sayesinde hızlı bir şekilde akaryakıt alımı yapabilirsiniz. Yakıt alımınızı tamamladığınızda ödeme yapma gibi zaman kaybettirecek işlerle uğraşmanıza gerek kalmaz.

Market sırası beklememek ve istasyonda ödeme yapmamak size büyük ölçüde vakit kazandıracak olup sağlığınız için “SIFIR TEMAS” ve “HİJYEN” koşullarına uygun akaryakıt alım sürecini tamamlamanızı sağlayacaktır. Taşıt Tanıma Sistemiyle akaryakıt alımlarınız tarafınıza, ayın belirli dönemlerinde faturalandırılır ve dijital ortamda size iletilir.

Hem Zamandan Hem Yakıttan Tasarruf Edin! Kobilere Özel Akaryakıt Sistemi

Avantajları saymakla bitmeyen Taşıt Tanıma Sisteminde tüketiminize uygun en iyi tekliflere Kobi Yakıt ile anında ulaşın.

Konuşmayı Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Kobi Yakıt
Merhaba,
Çalışma saatlerimiz
Hafta içi 08:30 / 18:30
Cmt: 09:00 / 14:00’dur.
Mesai saatleri içinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.