KOBİYAKIT

Sık Sorulanlar

Kobi Yakıt Hakkında Merak Ettikleriniz
Otomasyonlu Satış Sistemi Hakkında Merak Ettikleriniz
Kobi Yakıt bana akaryakıt alımlarında ne gibi avantajlar sağlar?

Kobi Yakıt şirketinizin akaryakıt tüketimine istinaden ilgili dağıtım şirketlerinden sizin yerinize en avantajlı teklifleri alır. Daha sonra paylaşmış olduğunuz iletişim bilgilerinden tarafınıza ulaşılarak tüketiminize uygun en iyi teklifleri bilgilerinize sunar. Onaylamış olduğunuz teklifle alakalı dağıtım şirketinin hızlı bir şekilde sizinle iletişime geçmesini sağlar. Kobi Yakıt sayesinde teklif toplama derdinden kurtulur, zamandan tasarruf ederken avantajlarla dolu Taşıt Tanıma Sisteminin keyfini sürersiniz.

Kobi Yakıt bu işlem için herhangi bir ücret talep eder mi?

Kobi Yakıt sağlamış olduğu bu hizmet ile ilgili müşterilerinden herhangi bir ücret talebinde bulunmaz. Sağlamış olduğu hizmet, tamamen ücretsizdir.

Kobi Yakıt aracılığı ile anlaşmış olduğum Taşıt Tanıma Sisteminin şirketime sağlayacağı avantajlar nelerdir?

Taşıt Tanıma Sistemi olarak adlandırılan bu sistemde araçtan inmeden yakıt alabilme, nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapmadan, fiş veya fatura toplamadan kısacası istasyonda herhangi bir şekilde zaman kaybetmeden yakıt alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sisteme kayıtlı araçlarınızın aylık, haftalık veya günlük akaryakıt alım raporlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca limitlendirme özelliği sayesinde dilediğiniz araca limitlendirme yaparak tüketimlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

Taşıt Tanıma Sisteminde dolum sırasında başka bir araca yakıt verilebilir mi?

Taşıt Tanıma Sistemi  tamamen elektromanyetik etkileşimlerle çalışır. Bu nedenle farklı bir araca yakıt verilemez.

Taşıt Tanıma Sisteminin araçlarımıza monte edilmesi garantisini etkiler mi?

Montaj işlemleri sırasında aracınızın garantisini etkileyecek herhangi bir işlem yapılmaz.

Sisteme kayıtlı aracımı satarsam ne olur?

Aracınızı satmak istediğinizde öncelikli olarak anlaşmalı firmanızdaki müşteri temsilcinizi arayıp cihazı iptal ettirmelisiniz. Daha sonra, montaj ve söküm servisinden randevu alarak üniteyi söktürmeniz gerekmektedir. Eğer yeni bir aracınız varsa, bu araç için tekrardan özel olarak programlanmış cihaz monte edilir.

Taşıt Tanıma Sistemi ünitesi farklı araçlara monte edilebilir mi?

Hayır, monte edilemez. Taşıt Tanıma Sistemi ünitesi her araç için farklıdır.

Taşıt Tanıma Sistemine girmek için araç sınırı var mı? Şirket ortaklarının şahsi araçları da sistemden faydalanabilir mi?

Araç sınırı yoktur. Ortaklarınızın şahsi araçları da sistemden faydalanabilirler. Dilerseniz chipli anahtarlık ile araçlara cihaz monte edilmeden Taşıt Tanıma Sistemini kullanabilirsiniz.

Şirketimize ait araçların akaryakıt tüketimlerine nasıl limit verebilirim?

Kobi Yakıt aracılığı ile anlamış olduğunuz dağıtım şirketi tarafından size özel tanımlanan kullanıcı adı ve şifreniz sayesinde portal sayfanızdan limitlendirme alanından araçlarınıza aylık, günlük ve esnek limitlendirme işlemini yapabilirsiniz.

Filomuza ait kullanılabilir limit bilgisini nasıl takip ederim?

Online İşlemlerden kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak sistem raporları başlığı altında kullanabilir limit ekranından bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Yeni araçlarımıza Taşıt Tanıma Sistemi almak istiyorum ne yapmalıyım?

Taşıt Tanıma Sistemi müşteri temsilciniz aracılığı ile talepte bulunabilirsiniz.

Sisteme kayıtlı aracım çalınırsa ne olur?

Böyle bir durumda hemen müşteri hizmetlerini arayarak durumu bildirmelisiniz. Daha sonra aracınızın istasyonlardan yakıt alımı durdurulacaktır.

Hem Zamandan Hem Yakıttan Tasarruf Edin!

Kobilere Özel Akaryakıt Sistemi

Avantajları saymakla bitmeyen Taşıt Tanıma Sisteminde tüketiminize uygun en iyi tekliflere Kobi yakıt ile anında ulaşın.
Konuşmayı Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Kobi Yakıt
Merhaba,
Çalışma saatlerimiz
Hafta içi 08:30 / 18:30
Cmt: 09:00 / 14:00’dur.
Mesai saatleri içinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.