Temassız Akaryakıt Alma

Temassız akaryakıt alımı sağlayan Taşıt Tanıma Sistemine kaydolduğunuzda araçtan inmeden, nakit, banka kartı veya herhangi bir ödeme yöntemi kullanmadan anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından akaryakıt alımlarınızı gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunun için ilk yapmanız gerekenlerin başında Taşıt Tanıma Sistemine üye olmak gelmektedir. Daha sonra tarafınıza iletilen TSS sözleşmesini onaylayıp temassız akaryakıt alma deneyimini bir rutin haline getirebilirsiniz.

Taşıt Tanıma Sistemi ile temassız akaryakıt almak size zaman ve konfor kazandıracaktır. Taşıt Tanıma Sistemine kaydolan müşterilerimiz için sunduğumuz kullanıcı paneli sayesinde araç akaryakıt bilgileri, tamamen dijital ortamdan size ulaştırılır. Sisteme kayıtlı araçlarınızın hangi istasyondan, ne zaman ve ne kadar akaryakıt aldığı raporlayabilir ve limitlendirme yapabilirsiniz. Bu sayede fazla akaryakıt tüketiminden kaçınabilirsiniz.

Hem Zamandan Hem Yakıttan Tasarruf Edin! Kobilere Özel Akaryakıt Sistemi

Avantajları saymakla bitmeyen Taşıt Tanıma Sisteminde tüketiminize uygun en iyi tekliflere Kobi Yakıt ile anında ulaşın.

Konuşmayı Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Kobi Yakıt
Merhaba,
Çalışma saatlerimiz
Hafta içi 08:30 / 18:30
Cmt: 09:00 / 14:00’dur.
Mesai saatleri içinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.