KOBİ YAKIT

TAŞIT TANIMA SİSTEMİ NEDİR?TTS

Taşıt Tanıma Sistemi akaryakıt alımlarınızı kontrol altında tutmanızı sağlayarak, “SIFIR TEMAS” ile sizin ve sevdiklerinizin sağlığını koruyor. Taşıt Tanıma Sistemi sayesinde market sırası beklemeden, kalabalık ortamlara girmeden, nakit para veya kredi kartı ile temasınıza gerek kalmadan anlaşmalı istasyonlardan yakıt alabilirsiniz.

Taşıt Tanıma Sistemine dahil olduğunuzda, araçlarınıza plaka bazlı taşıt tanıma üniteleri tanımlanır. Aracın garantisini hiçbir şekilde etkilemeyen montajlı cihazlar, pompa ünitesinde bulunan halka ile etkileşir ve dolum başlar. Başka bir araca doluma imkân vermeyen bu sistem sayesinde hızlı bir şekilde akaryakıt alımı yapabilirsiniz. Yakıt alımınızı tamamladığınızda ödeme yapma gibi zaman kaybettirecek işlerle uğraşmanıza gerek kalmaz.
Market sırası beklememek ve istasyonda ödeme yapmamak size büyük ölçüde vakit kazandıracak olup sağlığınız için “SIFIR TEMAS” ve “HİJYEN” koşullarına uygun akaryakıt alım sürecini tamamlamanızı sağlayacaktır. Taşıt Tanıma Sistemiyle akaryakıt alımlarınız tarafınıza, ayın belirli dönemlerinde faturalandırılır ve dijital ortamda size iletilir.

Şirket araçları, Taşıt Tanıma Sistemi sayesinde yakıt alımlarından tasarruf etmektedir. Sisteme kaydolduktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile girebileceğiniz size özel bir panel verilir. Bu panel üzerinden şirket araçlarınızın her biri hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Hangi aracın ne zaman ve ne kadar akaryakıt alımı yaptığı ile ilgili raporlar oluşturabilirsiniz. Taşıt Tanıma Sisteminin en büyük avantajı kontrolün tam olarak sizde olmasıdır. Tek bir noktadan akaryakıt alımları ile ilgili her bilgiye ulaşıp anında müdahale edebilirsiniz.

Taşıt Tanıma Sistemine üye olduğunuzda, özel Taşıt Tanıma Sistemi müşteri destek hattı ile desteklenirsiniz. Her türlü sorun, öneri, görüş veya sorularınız için 0 542 567 56 24 numaralı hattan ulaşma imkanınız vardır. Her Taşıt Tanıma Sistemi ünitesi araçlara özel olarak programlanır. Bu nedenle bir Taşıt Tanıma Sistemi ünitesi farklı bir araca monte edilemez. Taşıt Tanıma Sistemi ünitesi takılı aracınızı satmak istediğinizde anlaşmalı montaj/ söküm servislerinden randevu alarak işleminizi yaptırabilirsiniz. Varsa yeni aracınıza yeni programlanmış Taşıt Tanıma Sistemi ünitesi takılabilir. Aracınızın çalınması durumunda size özel kullanıcı adı ve şifreniz ile kontrol paneli üzerinden anında müdahale edebilir veya müşteri destek hattını arayıp durumu bildirebilirsiniz. Bildiriminizi yaptıktan sonra ilgili araç akaryakıt alımına kapatılır.

Hem Zamandan Hem Yakıttan Tasarruf Edin! Kobilere Özel Akaryakıt Sistemi

Avantajları saymakla bitmeyen Taşıt Tanıma Sisteminde tüketiminize uygun en iyi tekliflere Kobi yakıt ile anında ulaşın.

Konuşmayı Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Kobi Yakıt
Merhaba,
Çalışma saatlerimiz
hafta içi 09:00 / 18:00
Cmt: 09:00 / 14:00’dur.
Mesai saatleri içinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.